Hostessy Gdynia

Hostessy na eventy


Wysokie, niskie, w sukienkach, w tematycznych strojach, w przebraniach, w garniturach, szatynki, blondynki, brunetki – „odmian” jest wiele. Na otwarciach sklepów, salonów, obiektów; na akcjach promocjach produktów, usług, firm; na piknikach, festynach; na dniach otwartych; na wydarzeniach sportowych..

Niezależnie jednak od eventu, są pierwszą osobą kontaktową dla klienta dlatego tak ważne jest dobranie właściwych do danego wydarzenia hostess. A przecież już nikt nie wyobraża sobie eventu bez udziału hostess.


Pełnych energii uśmiechniętych ślicznych dziewcząt, które podkreślają wyjątkowość każdego eventu.

Hostessy na targi

DO OBSŁUGI STOISK TARGOWYCH ORAZ RECEPCJI


Hostessy są nieodłącznym elementem wystaw targowych. Będą pracowały na recepcji, przy promocji targów lub stoiska targowego. Pomogą w obsłudze stoiska oraz w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Dopilnują porządku na stoisku oraz zaproponują poczęstunek gościom.

Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.

Hostessy również mogą prowadzić recepcję targową w której będą starannie i sumiennie wykonywać powierzone im zadania np. rejestrować gości, wystawców. Udzielą też wszystkich niezbędnych informacji oraz dołożą starań aby wystawcy jak i goście odwiedzający targi byli zadowoleni.

Natomiast hostessy w specjalnych strojach dobranych do tematyki targów mogą promować wydarzenie wśród przechodniów, informując zachęcając ich do odwiedzenia wystawy.


Hostessy na konferencje

DO OBSŁUGI KONFERENCJI I BANKIETÓW


Hostessy obsługujące konferencje, bankiety wyróżniają się urodą, wysoką kulturą osobistą, kompetencją a także znajomością języków obcych. Dobierane starannie hostessy, wyróżniające się nie tylko urodą, ale również odpowiednimi manierami i znajomością języków obcych które doskonale wywiążą się z zadań. Odpowiednio przywitają gości, zajmą się rejestracja uczestników, wskażą drogę, przekażą materiały konferencyjne, upominki i pomogą, nie tylko przy otwarciu imprezy, ale również asystując w trakcie jej trwania.

Podczas konferencji, bankietu czy gali nad pracą hostess mogą czuwać Państwo, jak również wyznaczony do tego celu od nas supervisor – jest to zalecane szczególnie przy większej ilości hostess. Stroje i makijaż hostess są dopasowane do typu imprezy oraz wymagań klienta. W razie potrzeby zapewniamy obecność wizażystek i fryzjerek.


Hostessy tłumaczki


Spotkania biznesowe, konferencje oraz podczas obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń o charakterze międzynarodowych a także jako przewodniczki świetnie sprawdzą się nasze hostessy tłumaczki. Hostessy tłumaczki biegle posługujące się języki: angielskim, niemieckim, rosyjskim, litewskim, ukraińskim, włoskim będą wsparciem przy okazji każdego wydarzenia z udziałem zagranicznych gości by zapewnić płynną komunikację z uczestnikami.


A w połączeniu z nienagannym wyglądem hostess jest gwarancją sukcesu i zadowolenia.Rozpocznijmy współpracę
+ 48 883 261 224

Call Now Button