Modelki, modele

Produkcje reklamowe

Fotogeniczne i lubiane przez kamerę twarze wzbogacą każdą Państwa reklamę. Doświadczone osoby, przyzwyczajone do pracy z obiektywem aparatu oraz kamerą, umiejące okazywać emocje, które świetnie zagrają podczas sesji zdjęciowej czy spotu reklamowego. Wypowiadający się z odpowiednią dykcją, modelki i modele uświetnią każdą Państwa produkcję reklamową.

Pokazy mody

Wysokie dziewczęta o idealnych wymiarach, kobiecych ruchach oraz przystojni mężczyźni o wysportowanej sylwetce to idealne osoby do zaprezentowania Państwa kolekcji.
Jeśli skorzystają Państwo z usług naszych Modelek, Modeli zyskają Państwo:

- dziewczęta o nieprzeciętnej urodzie, które podkreślą prezentowany przez Państwa produkt,
- umiejące się poruszać po wybiegu, modelki, które zaprezentują każdą kolekcję odzieży, bielizny;
- przystojnych, dobrze zbudowanych mężczyzn do pokazów mody męskiej

Żywe manekiny

Modelki i modele ubrani w kolekcję firmy prezentują ją na witrynach tzw. „Żywe Manekiny” akcje tego typu wzbudzają duże zainteresowanie. Klienci nie są przygotowani, że na witrynach są żywe postacie. Proponujemy zwiększenie estetyki ekspozycji oraz wzmocnienie wizerunku marki poprzez ożywienie witryn wystawowych czy wydarzeń o charakterze promocyjnym przy wykorzystaniu Żywych Manekinów. Żywe Manekiny to coraz bardziej popularna na świecie forma promocji, niezwykle widowiskowa, oryginalna i skuteczna forma reklamy, zawsze przyciągająca uwagę klientów i przechodniów.

OFERUJEMY:
Żywe Manekiny – stojące, siedzące, leżące na wystawie sklepu modelki ubrane z Państwa kolekcję
Mini pokazy mody – modelki schodzą z wystawy i prezentują stroje w mini pokazie
Zapraszanie do sklepu – modelki ubrane z Państwa kolekcję zapraszają do sklepu, do obejrzenia nowej kolekcji, do skorzystania ze specjalnej oferty itp.
Rozdawanie ulotek, bonów rabatowych itp. – modelki ubrane z Państwa kolekcję wręcza przechodniom materiały reklamowe jednocześnie zapraszając do sklepu.
Call Now Button