home_renovate3_about1

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ZAUFANIE


Dbamy o jakość. Tego samego oczekujemy od naszych Partnerów/Współpracowników/Pracowników. Znamy znaczenie słowa „odpowiedzialność” – z pełną świadomością podejmujemy nasze działania i odpowiadamy za nie. Cenimy również zaufanie – pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz pracownikami. Na podstawie doświadczeń z długoletniej pracy w promocji oferujemy profesjonalne wsparcie każdego wydarzenia o charakterze promocyjnym jak również innych wydarzeń ważnych dla Państwa firmy.ZAUFAŁO NAM WIELE FIRM I INSTUTUCJI.


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług promocyjnych oraz hostess na terenie Trójmiasta.

JAKOŚĆ USŁUG


Zdajemy sobie sprawę, że agencja jest tak dobra, jak personel, który dostarcza, dlatego też jesteśmy bardzo dokładni w wyborze wszystkich naszych pracowników. Nasz dokładny proces rekrutacji gwarantuje, że nasi pracownicy są entuzjastyczni, inteligentni, doświadczeni i dobrze komunikujący się. Dzięki temu możemy zaoferować najlepszą kadrę promocyjną, hostessy i hostów, ambasadorów marki, obsługę targową i animatorów w branży eventowej. i zawsze staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów.


Nasza agencja dba o jakość usług od początku do końca.


GWARANCJA ZADOWOLENIA


Jesteśmy dumni z dobrych relacji ze wszystkimi naszymi hostami i hostessami, zamy ich mocne strony i talenty, aby dobrać najbardziej odpowiedni personel do wydarzenia naszego klienta.

Znamy wszystkich naszych pracowników osobiście, więc gdy już zdobędziemy szczegółowy brief, jesteśmy w stanie wyłonić najodpowiedniejszych pracowników promocyjnych do tego konkretnego wydarzenia. Nasi pracownicy agencji promocyjnej są atrakcyjni, inteligentni, pro aktywni i profesjonalni. To daje nam pewność, że nasi pracownicy będą atutem przy reprezentowaniu Państwa firmy.