Hostessy na targi

OBSŁUGA STOISKA TARGOWEGO

Hostessy do obsługi stoisk targowych oraz recepcji

Hostessy są nieodłącznym elementem wystaw targowych. Będą pracowały na recepcji, przy promocji targów lub stoiska targowego. Pomogą w obsłudze stoiska oraz w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Dopilnują porządku na stoisku oraz zaproponują poczęstunek gościom. Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.
Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w porozumiewaniu się z obcokrajowcami w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim.

Prezentacja i demonstracja produktu

Prezentacja produktu i demonstracja jego działania to niezwykle istotne elementy podczas wystaw targowych. Dzięki nim można skutecznie przyciągnąć uwagę klienta i przekonać go do zakupu. Personel targowy ProPromo, dzięki swojemu profesjonalizmowi i odpowiedniemu podejściu, jest idealny w realizacji tych celów. Hostessy targowe doskonale wiedzą, jak pokazać Państwa produkt w najlepszym świetle.

Kompetentne doradztwo i tłumaczenie na targach

Nasi pracownicy targowi są wykształceni i mają doświadczenie w obsłudze targów międzynarodowych. Dzięki temu są w stanie zarówno sprawnie porozumieć się z Państwem w wybranym języku obcym oraz zapewnić kompetentne doradztwo i odpowiedzi na pytania zagranicznych klientów. Gdy nie czują się Państwo pewnie w obcym języku, nasi tłumacze targowi są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wsparcia.

Serwowanie napojów i przekąsek

Przywitanie i poczęstunek gości targowych przez uśmiechnięte Hostessy targowe. Zapewnimy Państwu również profesjonalną obsługę doświadczonego baristy, barmanki oraz kelnerek. Celem naszego zespołu jest nie tylko zapewnienie smacznego napoju i przekąsek, ale również stworzenie przyjemnej atmosfery na stoisku.

Obsługa stoisk wystawowych

Stoisko targowe to najważniejsza wizytówka. Pracownicy targowi ProPromo zadbają o Państwa stoisko. Powitają gości, skierują ich do właściwej osoby kontaktowej i pozostawią profesjonalne wrażenie na Państwa klientach. Nasi doświadczeni pracownicy w obsłudze stoisk wystawowych, zapewniają profesjonalne podejście i doskonałą komunikację z klientami. Ich zadaniem jest nie tylko dbanie o estetykę stoiska, ale także aktywne angażowanie się w rozmowy z potencjalnymi klientami i prezentacja oferty firmy.

Zachęcanie do odwiedzin stoiska
Informowanie o targach
Obsługa recepcji targowej
Obsługa punktu informacyjnego
Pomoc organizacyjna
Pomoc techniczna
Degustacje produktów
Zbieranie leadów

Jednolity ubiór na targach sprzyja podniesieniu prestiżu marki, daje poczucie pewności profesjonalizmu i pozwala gościom targowym od razu zorientować się, kto należy do Państwa zespołu.

Odzież reprezentacyjna
hostessy za trybuną targową

Identyfikator imienny lub/i logotypem Państwa firmy przyda się na każdym stoisku targowym. Państwa klienci będą mogli łatwiej do Państwa się zwrócić i od razu będą mogli rozpoznać, z kim rozmawiają.

Imienne plakietki

Apaszki, szarfy i odzież z logo dla personelu targowego to nie tylko elementy identyfikacji wizualnej, ale również skuteczne narzędzia marketingowe. Dzięki nim marka staje się bardziej rozpoznawalna i zapada w pamięć klientów. Warto zadbać o profesjonalny wygląd hostess targowych, by przyciągały uwagę i budowały pozytywny wizerunek firmy.

Apaszki, szarfy. odzież z logo

Hostessy są nieodłącznym elementem wystaw targowych. Będą pracowały na recepcji, przy promocji targów lub stoiska targowego. Pomogą w obsłudze stoiska oraz w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Dopilnują porządku na stoisku oraz zaproponują poczęstunek gościom. Poczęstunek, miła atmosfera i rozmowa, to elementy, o jakość których postarają się dla Państwa nasze hostessy – tak aby firma i jej wizerunek w przyszłości pozytywnie się kojarzyły odwiedzającym stoisko.
Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w porozumiewaniu się z obcokrajowcami w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim. Nasz personel targowy może być ubrany tak, aby pasował do tematu wystawy lub marki; w markowe ubrania, codzienną sukienkę, stroje biznesowe, sukienki koktajlowe czy kostiumy.

Nasz personel targowy może być również zatrudniony bezpośrednio przez organizatorów imprez, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie wystawy. Współpracując z organizatorami wydarzeń, nasi pracownicy wystawienniczy mogą zostać zatrudnieni do zadań takich jak zarządzanie biurem rejestracyjnym, szatnią i biurem informacyjnym, dostarczanie informacji kierunkowych oraz spotykanie i powitanie delegatów. Natomiast hostessy w specjalnych strojach dobranych do tematyki targów mogą promować wydarzenie wśród przechodniów, informując i zachęcając ich do odwiedzenia wystawy.

Jesteśmy pewni, że nasze hostessy i hości będą godnie reprezentować Państwa firmę, ponieważ są entuzjastyczni, pracowici i inteligentni. Wszyscy nasi profesjonalni pracownicy do obsługi targowej mają bogate doświadczenie i regularnie pracują w obiektach wystawienniczych na terenie Trójmiasta, takich jak: AmberExpo, MTG, Ergo Arena, Arena Gdynia, na największych krajowych oraz międzynarodowych targach m.in.: TRAKO, BaltExpo, BALT MILITARY EXPO, AMBERMART, URODA, Targi mieszkaniowe, FUTURE3, POLFISH, EUROPOLTECH, targi Motoryzacyjne.

Uczestniczysz w targach w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Poznaniu?

Lub innym mieście i chciałbyś zatrudnić personel targowy. Z przyjemnością przedstawimy Ci profile kompetentnych osób wraz z konkurencyjną ofertą. Zatrudnij najlepszy męski i żeński personel targowy już dziś dzięki agencji Hostess ProPromo!

Hostessy na targi realizacje

Chcesz powierzyć nam obsługę Twojego stoiska targowego?
Porozmawiajmy