Poznaj nas

Bezwzględnie naszym priorytetem jest jakość
Świadczmy usługi na najwyższym poziomie.

W konsekwencji tego samego oczekujemy od naszych Partnerów / Współpracowników / Pracowników. W związku z odpowiedzialnością, jaką powierzają nam nasi Klienci.

Cenimy również zaufanie.

Przede wszystkim pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz pracownikami. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w promocji, oferujemy kompleksowe wsparcie każdego wydarzenia.

KIM JESTEŚMY?

Agencja Hostess ProPromo od ponad 10 lat wspiera firmy w Trójmieście.

Jesteśmy profesjonalną Agencją Hostess i Personelu Eventowego. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Zajmujemy się rekrutacją, szkoleniem oraz przygotowaniem Hostess do pracy na wszystkiego rodzaju wydarzenia m.in. konferencje, kongresy, targi, akcje promocyjne, wizerunkowe i sprzedażowe.

Świadczymy usługi wysokiej jakości

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UDANYCH REALIZACJI

ZAANGAŻOWANIA W TWÓJ EVENT

GWARANCJI ZADOWOLENIA

Misja i wartości

Świadczmy usługi na najwyższym poziomie.

Misją naszej agencji jest zapewnienie klientom profesjonalnych hostess, które będą w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Naszym celem jest również tworzenie przyjaznej i sprzyjającej atmosfery na wydarzeniach, na których pracują nasze hostessy.

Pracujemy na Twój sukces.

Współpracując z nami: zwiększysz liczbę klientów, wygenerujesz wyższy poziom sprzedaży oraz zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Wynajem odpowiednich Hostess na wydarzenie zagwarantuje, że odniesie ono sukces.

Twoje wydarzenie
w dobrych rękach.

Z zaangażowaniem
i pasją

Prowadzenie agencji hostess przynosi mi dużo satysfakcji. Im większa i trudniejsza realizacja, tym większa satysfakcja. Lubię wyzwania i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Sylwia Kotłowska portret
Sylwia Kotłowska
Dyrektor Zarządzający

Z branżą hostessową zetknęłam się przypadkiem w wieku 24 lata. Pracowałam wtedy na etacie w automatyce przemysłowej. Miałam mało czasu wolnego na pracę jako Hostessa. Jednak zaczęłam budować swoją bazę Hostess w Trójmieście dla jednej z Warszawskich Agencji. Po zapoznaniu się z branżą i zdobyciu doświadczenia w rekrutacji i koordynacji Hostess postanowiłam otworzyć własną Agencję Hostess. Działając lokalnie w Trójmieście, równolegle pracowałam dalej na etacie. Najpierw zdecydowałam się zrezygnować z etatu a po latach rozszerzyć zasięg na ogólnopolski.

W agencji zajmuję się wszystkim od rekrutacji i obsługi klientów po tworzenie strony internetowej, prowadzenie księgowości oraz działania marketingowe.

Porozmawiajmy