O nas

Bezwzględnie naszym priorytetem jest jakość
Świadczmy usługi na najwyższym poziomie.

W konsekwencji tego samego oczekujemy od naszych Partnerów / Współpracowników / Pracowników. W związku z odpowiedzialnością, jaką powierzają nam nasi Klienci.

Cenimy również zaufanie.

Przede wszystkim pielęgnujemy partnerski, otwarty i sprawiedliwy styl w kontaktach z naszymi klientami oraz pracownikami. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w promocji, oferujemy kompleksowe wsparcie każdego wydarzenia.

KIM JESTEŚMY?

Agencja Hostess ProPromo od ponad 10 lat wspiera firmy w Trójmieście.

Jesteśmy profesjonalną Agencją Hostess i Personelu Eventowego. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Zajmujemy się rekrutacją, szkoleniem oraz przygotowaniem Hostess do pracy na wszystkiego rodzaju wydarzenia m.in. konferencje, kongresy, targi, akcje promocyjne, wizerunkowe i sprzedażowe.

Świadczymy usługi wysokiej jakości

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

UDANYCH REALIZACJI

ZAANGAŻOWANIA W TWÓJ EVENT

GWARANCJI ZADOWOLENIA

Misja i wartości

Świadczmy usługi na najwyższym poziomie.

Misją naszej agencji jest zapewnienie klientom profesjonalnych hostess, które będą w stanie sprostać ich oczekiwaniom. Naszym celem jest również tworzenie przyjaznej i sprzyjającej atmosfery na wydarzeniach, na których pracują nasze hostessy.

Pracujemy na Twój sukces.

Współpracując z nami: zwiększysz liczbę klientów, wygenerujesz wyższy poziom sprzedaży oraz zwiększysz rozpoznawalność swojej marki. Wynajem odpowiednich Hostess na wydarzenie zagwarantuje, że odniesie ono sukces.

Twoje wydarzenie
w dobrych rękach.

Z zaangażowaniem i pasją

Prowadzenie agencji przynosi mi ogromną satysfakcję. Lubię wyzwania i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Im większa i trudniejsza realizacja, tym większa satysfakcja.

sylwia-kotlowska
Sylwia Kotłowska
Dyrektor Zarządzający

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży hostess, postanowiłam podjąć wyzwanie i założyć własną agencję. Moja historia rozpoczęła się od budowania bazy hostess w Trójmieście dla jednej z warszawskich agencji. Przez lata zdobywałam cenne doświadczenie w rekrutacji i koordynacji, by potem pójść o krok dalej.

Decyzja o założeniu własnej agencji była naturalnym krokiem. Początkowo działałam lokalnie w Trójmieście, jednak po pewnym czasie rozbudowałam swoje działania na całą Polskę.

W agencji zajmuję się wszystkim. Od rekrutacji i obsługi klientów po tworzenie strony internetowej, prowadzenie księgowości oraz działania marketingowe. Moje wszechstronne umiejętności sprawiają, że mogę skupić się na kompleksowej obsłudze klientów oraz zapewnieniu wysokiego standardu usług.

Dzięki mojej pasji i determinacji Agencja Hostess ProPromo stała się znaczącym graczem na rynku eventowym w Polsce. Moje unikalne podejście do biznesu oraz dbałość o szczegóły przyciągają klientów z różnych branż.

Jeśli szukasz profesjonalnej agencji hostess, która zapewni Ci nie tylko wysoko wykwalifikowane hostessy, ale także kompleksową obsługę eventów, Agencja Hostess ProPromo jest właśnie dla Ciebie.