Animatorzy

Zapewnimy na Twój event
modelowanie balonów
Modelowanie balonów
malowanie buziek
Malowanie buziek
warsztaty dla dzieci
Prowadzenie warsztatów
maskotka xxl
Żywe maskotki

Malowanie buziek - malowanie twarzy dzieciom

Spraw radość najmłodszym podczas Twojego wydarzenia!

Malowanie twarzy – wynajem samych animatorów lub wraz ze stanowiskiem na imprezy. Oferujemy stanowiska malowania twarzy podczas urodzin, pikników, wesel, imprez firmowych lub akcji promocyjnych. Korzystamy z atestowanych farb do malowania buziek najwyższej jakości. Ciekawe rysunki i maski bohaterów z kreskówek pozwalają Maluchom wcielić się w ulubione postacie oraz przenieść się w świat zabawy i przygód.

Żywe maskotki - chodzące maskotki XXL - animatorzy w strojach

żywe maskotki na eventy

Chcielibyśmy zaprosić Cię do świata baśni i fantazji, gdzie żywe maskotki przechadzają się na Twoim wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy to będzie ulubiony bohater z kreskówki, czy miły i uroczy zwierzak, nasi animatorzy w strojach maskotek sprawią, że Twoi goście poczują się jak gwiazdy i będą mieli mnóstwo okazji do robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Przeczytaj więcej..

Warsztaty dla dzieci - Gry i zabawy dla dzieci na eventy

Prowadzenie warsztatów – nasz zespół doświadczonych instruktorów jest gotowy, aby podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w różnych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy Twoi goście chcą nauczyć się nowych technik malowania, tworzenia biżuterii czy przygotowywania zdrowych przekąsek, nasze warsztaty dostarczą im nie tylko rozrywki, ale również możliwość nauki.

Gry i zabawy – niech Twoi goście wspaniałe spędzą czas, korzystając z naszej bogatej kolekcji gier i zabaw. Organizujemy różnorodne aktywności, które doskonale pasują do każdego wieku i gustu. Od tradycyjnych gier planszowych po interaktywne i dynamiczne konkursy, zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zapewniamy Ci, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twój event był niezapomniany i dostarczał gościom mnóstwo radości i uśmiechu. Ufaj nam i daj nam możliwość wprowadzenia magii na Twoje wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na kontakt i szczegóły dotyczące Twojego eventu.

Słodki poczęstunek - Wata cukrowa - Popcorn

Każde dziecko uwielbia Watę cukrową i Popcorn! Kto nie kocha tych klasycznych przysmaków na imprezach?

Zapewniamy obsługę oraz wszystko, co potrzebne.

Wata cukrowa i popcorn świetnie sprawdzą się jako atrakcja i smaczny dodatek podczas urodzin, pikników, wesel, imprez firmowych lub akcji promocyjnych.

wata cukrowa i popcorn na eventy

Stanowisko modelowania baloników dla dzieci - animatorzy do skręcania balonów

skręcanie balonów atrakcje dla dzieci

Skręcanie balonów to popularna i lubiana przez dzieci atrakcja!

Stanowisko zawiera: animatora modelującego balony, kolorowe baloniki, atrakcja dla dzieci w każdym wieku.

Kolejną naszą specjalnością jest skręcanie baloników. Zwierzęta, kwiaty czy miecze – nasi animatorzy potrafią stworzyć z balonów wiele kolorowych wzorów.

Nasz zespół animatorów z przyjemnością stworzy kolorowe wzory dla uczestników, co na pewno przyczyni się do udanej i niezapomnianej atmosfery wydarzenia. Przeczytaj więcej..