Animatorzy

Zapewnimy na Twój event
modelowanie balonów
Modelowanie balonów
malowanie buziek
Malowanie buziek
warsztaty dla dzieci
Prowadzenie warsztatów
maskotka xxl
Żywe maskotki

Malowanie buziek - malowanie twarzy dzieciom

Spraw radość najmłodszym podczas Twojego wydarzenia!

Malowanie twarzy – wynajem samych animatorów lub wraz ze stanowiskiem na imprezy. Oferujemy stanowiska malowania twarzy podczas urodzin, pikników, wesel, imprez firmowych lub akcji promocyjnych. Korzystamy z atestowanych farb do malowania buziek najwyższej jakości. Ciekawe rysunki i maski bohaterów z kreskówek pozwalają Maluchom wcielić się w ulubione postacie oraz przenieść się w świat zabawy i przygód.

Żywe maskotki - chodzące maskotki XXL

chcielibyśmy zaprosić Cię do świata baśni i fantazji, gdzie żywe maskotki przechadzają się na Twoim wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy to będzie ulubiony bohater z kreskówki, czy miły i uroczy zwierzak, nasze maskotki sprawią, że Twoi goście poczują się jak gwiazdy i będą mieli mnóstwo okazji do robienia sobie pamiątkowych zdjęć.

  • Gry i zabawy
  • Watę cukrową i popcorn

 

Prowadzenie warsztatów – nasz zespół doświadczonych instruktorów jest gotowy, aby podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami w różnych dziedzinach. Niezależnie od tego, czy Twoi goście chcą nauczyć się nowych technik malowania, tworzenia biżuterii czy przygotowywania zdrowych przekąsek, nasze warsztaty dostarczą im nie tylko rozrywki, ale również możliwość nauki.

Gry i zabawy – niech Twoi goście wspaniałe spędzą czas, korzystając z naszej bogatej kolekcji gier i zabaw. Organizujemy różnorodne aktywności, które doskonale pasują do każdego wieku i gustu. Od tradycyjnych gier planszowych po interaktywne i dynamiczne konkursy, zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zapewniamy Ci, że nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Twój event był niezapomniany i dostarczał gościom mnóstwo radości i uśmiechu. Ufaj nam i daj nam możliwość wprowadzenia magii na Twoje wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na kontakt i szczegóły dotyczące Twojego eventu.

 

 

 

Słodki poczęstunek

Każde dziecko uwielbia Watę cukrową i Popcorn! Kto nie kocha tych klasycznych przysmaków na imprezach?

Zapewniamy obsługę oraz wszystko, co potrzebne.

Wata cukrowa i popcorn świetnie sprawdzą się jako atrakcja i smaczny dodatek podczas urodzin, pikników, wesel, imprez firmowych lub akcji promocyjnych.

 

Stanowisko modelowania baloników dla dzieci

Skręcanie balonów to popularna i lubiana przez dzieci atrakcja!

Stanowisko zawiera: animatora modelującego balony, kolorowe baloniki, atrakcja dla dzieci w każdym wieku.

Kolejną naszą specjalnością jest skręcanie baloników. Zwierzęta, kwiaty czy miecze – nasi animatorzy potrafią stworzyć z balonów wiele kolorowych wzorów.

 

Dwie opcje:

Organizacja stanowiska z modelowaniem balonów

W przypadku organizacji stanowiska z modelowaniem balonów oferujemy naszych animatorów, którzy będą ubrani w kolorowe lub tematyczne stroje, aby wprowadzić dodatkową atmosferę do wydarzenia. Na stanowisku będziemy mieć przygotowane krzesło oraz kosz na balony, które umożliwią wygodne modelowanie balonów. Balony do modelowania będą również dostępne, aby uczestnicy mogli stworzyć swoje własne kolorowe wzory.

Alternatywnie, można także wynająć samego animatora (animatorów) wraz z balonami. W takim przypadku nasi animatorzy będą mieli ze sobą wszystkie potrzebne materiały, w tym balony do modelowania. Dzięki temu możemy zaoferować pełną obsługę w zakresie modelowania balonów, bez konieczności organizowania dodatkowego stanowiska.

 

W obu opcjach wariantu zapewniamy profesjonalną obsługę, kreatywność i wysoką jakość modelowania balonów.

Nasz zespół animatorów z przyjemnością stworzy kolorowe wzory dla uczestników, co na pewno przyczyni się do udanej i niezapomnianej atmosfery wydarzenia.

Porozmawiajmy