Agencja Modelek

Produkcje reklamowe

Fotogeniczne i lubiane przez kamerę twarze wzbogacą każdą reklamę. Doświadczone osoby, przyzwyczajone do pracy z obiektywem aparatu oraz kamerą. Umiejące okazywać emocje, które świetnie zagrają podczas sesji zdjęciowej czy spotu reklamowego. Wypowiadający się z odpowiednią dykcją, modelki i modele uświetnią każdą Państwa produkcję reklamową.

Pokazy mody

Wysokie dziewczęta o odpowiednich wymiarach, umiejące prezentować się na wybiegu.  Przystojni mężczyźni o wysportowanej sylwetce. To idealne osoby do zaprezentowania Twojej kolekcji. Nasz agencja modelek dba nie tylko o wygląd, ale również o profesjonalizm i pozytywne nastawienie.

Żywe manekiny

Modelki i modele ubrani w kolekcję firmy prezentują ją na witrynach tzw. Żywe Manekiny. Akcje tego typu wzbudzają duże zainteresowanie. Klienci nie są przygotowani, że na witrynach są żywe postacie. Wzmocnienie wizerunku marki poprzez ożywienie witryn wystawowych. Wydarzenia o charakterze promocyjnym przy wykorzystaniu Żywych Manekinów. Żywe Manekiny to niezwykle widowiskowa, oryginalna i skuteczna forma reklamy.

Statyści, epizodyści

Agencja modelek to nie tylko modele. Statyści, jak i epizodyści są częścią profesjonalnej ekipy filmowej. Ich praca wymaga dyscypliny i zaangażowania. Muszą być przygotowani do wielokrotnego powtarzania sceny, a jednocześnie utrzymywać naturalność i autentyczność. Ich obecność jest niezwykle cenna i pomaga w tworzeniu światów filmowych.

Agencja modelek ProPromo ma świetną ofertę dla Ciebie. Zapewniamy Ci wysokiej jakości usługi, spełniając Twoje oczekiwania. Daj nam szansę zaprezentować Ci naszych utalentowanych modeli i modelki.Skontaktuj się z nami!
Porozmawiajmy