Hostessy na konferencje w Warszawie

Hostessy konferencja w Warszawie w j. angielskim

Airport Hotel Okęcie w Warszawie

Hostessy konferencja w Warszawie. Ponownie tym razem w Warszawie mieliśmy przyjemność zapewnić Hostessy do obsługi recepcji naszemu Klientowi. Sześć anglojęzycznych Hostess z naszej agencji pracowało przy rejestracji uczestników i obsłudze gości wydarzenia.

Zapewniliśmy piękne i eleganckie granatowe sukienki, również na część wieczorną. Na części bankietowej goście oraz organizator również mogli liczyć na pomoc i wsparcie naszych Hostess z Warszawy.

Hostessy dbały o to, aby każdy gość czuł się mile widziany i dobrze obsłużony. Ich profesjonalizm i uśmiech sprawiły, że atmosfera wydarzenia była jeszcze bardziej przyjemna.

Nie tylko doskonale poradziły sobie z rejestracją uczestników, ale również sprostały wszelkim innym zadaniom związanych z obsługą gości. Zawsze chętnie udzielały informacji oraz pomagały w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Sukienki, w których nasze hostessy się prezentowały, były nie tylko eleganckie, ale również podkreślały ich naturalne piękno. Dzięki nim całość wyglądała bardzo harmonijnie i stylowo.

Jeśli szukasz anglojęzycznych hostess do swojego wydarzenia lub potrzebujesz profesjonalnej obsługi recepcji, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś!

Udostępnij
Categories: